(057) 780-94-09
(050) 512-20-23
(096) 081-83-71
с 11-00 до 18-00

tentoriumkh17@gmail.com

Родинні смаколики (350 г)

242,00грн.

 Комплекс натуральних та корисних складників, які гармонійно поєдналися в дуже смачний продукт, щоб збагатити організм біологічно-активними речовинами та здійснити потужний оздоровчий ефект на організм.

Склад: 
Насіння соняшника, плоди кумквату («Золотого апельсину»), плоди винограду чорного великого, арахіс натуральний, плоди абрикосу (кураги), бджолине обніжжя з квіткового пилку. Допоміжні речовини: пудра цукрова, крохмаль кукурудзяний, мед натуральний, патока, какао порошок, олія соняшникова, віск бджолиний, барвники натуральні.

Властивості:
  • Насіння соняшника, що є одним із складників «Родинних смаколиків», містить рослинні олії, вітаміни, мікроелементи, амінокислоти.
  • Кумкват здатен поповнити запас вітамінів та мінералів, зміцнити імунітет та підвищити опірність організму. Крім того, він має потужні бактерицидні властивості та антигрибкову активність.
  • Чорний виноград містить величезну кількість вітамінів, біофлавоноїдів та пектинових речовин. Загалом, він складається з сотень сполук, що мають антиоксидантні, тонізуючі, бактерицидні, нейростимулюючі та радіопротекторні властивості.
  • Арахіс містить велику кількість природних антиоксидантів - речовин, які допомагають боротися з вірусами та захищають наш організм від шкідливих вільних радикалів.
  • Плоди абрикоса рекомендовано включати в раціон людям із захворюваннями ШКТ, серцево-судинної системи та зайвою вагою.
Рекомендується:
Може бути включене в раціон харчування як додаткове джерело біологічно-активних речовин. 

«Родинні смаколики» - це чимала користь організму та смакове задоволення.


Добавить в корзину:

  • 1 Количество в запасе


Данный товар был добавлен Воскресенье 24 Сентября, 2017.

Ваш IP: 54.234.65.78
Copyright © 2018 Интернет-магазин Компании Тенториум
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов